Літня шина Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V
Усі ціни 25 →Шина Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V | 2 665 грн. |
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V | 2 710 грн. |
Taurus Ultra High Performance (215/55R17 94V) | 2 837 грн. |
Літня шина TAURUS Ultra High Performance 215/55R17 94V | 2 995 грн. |
TAURUS Літня шина TAURUS Ultra High Performance 215/55R17 94V | 3 158 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V
Ціни на Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V | від 2 665 грн. | 25 пропозицій | ||
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94W | від 6 149 грн. | 1 пропозиція | ||
Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 98W | від 2 592 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →