Літня шина Taurus Ultra High Performance 215/55 R18 99V
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 215/55 R18 99V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 215/55 R18 99V
Усі ціни 30 →Шина Taurus Ultra High Performance 215/55 R18 99V XL | 2 664 грн. |
Taurus Ultra High Performance 215/55 R18 99V XL | 3 102 грн. |
Taurus Ultra High Performance 215/55 R18 99V XL | 3 234 грн. |
Taurus Ultra High Performance (215/55R18 99V) | 2 700 грн. |
Летние шины Taurus UHP 215/55 R18 99V XL 1001128825 | 2 864 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →