Інсталяція для туалету Tece 9330000 WC
Фото 4 |
Tece 9330000 WC тонка без бідебіде |
|
Інсталяція комплектується біде.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tece 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tece.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tece 9330000 WC
Інсталяція для біде Tece 9330000 + біде Villeroy & Boch Omnia Architectura | 18 900 грн. |
Інсталяція для біде Tece 9330000 + біде Villeroy&Boch AVENTO 54050001 9330 | 9 755 грн. |
Інсталяція для біде Tece 9330000 + біде Villeroy & Boch AVENTO 54050001 93 | 20 200 грн. |
Модификації Tece 9330000 WC
Ціни на Tece 9330000 WC |
---|---|---|---|---|
Tece 9330000 | від 5 570 грн. | 15 пропозицій | ||
Tece 9330000 WC | від 9 755 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →