Інсталяція для туалету Grohe 38722001
Фото 3 |
Grohe 38722001 |
|
Додатково може комплектуватися клавішею змиву
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe 38722001
Усі ціни 33 →Система інсталяції Grohe Rapid SL для підвісного унітазу 4 в 1 38722001 + | 8 010 грн. |
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL 3в1 (38722001) 38722001 | 7 699 грн. |
Система інсталяції 3 до 1 Grohe Rapid SL (38722001) 38722001 | 7 699 грн. |
Інсталяція для підвісного унітазу 3 в 1 Grohe Rapid SL + кнопка біла Skate | 8 010 грн. |
Grohe Grohe Rapid SL Інсталяція для унітазу - 38722001 | 7 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →