Литий диск TechLine 539 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Відео 1Фото 2 | від 3 300 до 3 902 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації TechLine 539 4
Характеристики
TechLine 539 6x15/5x100 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TechLine 539 6x15/5x100 ET38 DIA57,1
Tech Line TL539 6x15 5x100 ET38 DIA57.1 S | 3 300 грн. |
Tech Line 539 GRD R15 W6.0 PCD5x100 ET38 DIA57.1 | 3 902 грн. |
Tech Line TL539 6x15 5x100 ET38 DIA57.1 GRD | 3 300 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі