Литий диск TechLine 705 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,1
від 4 670 до 5 500 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації TechLine 705 1
Характеристики
TechLine 705 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TechLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TechLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TechLine 705 7,5x17/6x139,7 ET25 DIA106,1
Сортувати
Tech Line 705 (R17 W7.5 PCD6x139.7 ET25 DIA106.1) BD | 5 246 грн. |
Tech Line TL705 7.5x17 6x139.7 ET25 DIA106.1 S | 4 670 грн. |
Tech Line TL705 7.5x17 6x139.7 ET25 DIA106.1 BD | 5 500 грн. |
Tech Line TL705 (R17 W7,5 PCD6x139,7 ET25 DIA106,1) 988810 | 5 260 грн. |
Закрити
Схожі