Кухонний ніж Ardesto Black Mars AR2033SW
Ardesto Black Mars AR2033SW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Black Mars AR2033SW
Усі ціни 24 →ARDESTO для хлеба Black Mars 32 см (AR2033SW) | 275 грн. |
ARDESTO для хлеба Black Mars 32 см (AR2033SW) | 275 грн. |
Кухонный нож для хлеба Ardesto Black Mars, 32 см, длина лезвия 20,3 см, че | 362 грн. |
Кухонний ніж Ardesto Black Mars Wood 32 см (AR2033SW) AR2033SW | 254 грн. |
Ardesto Black Mars (AR2033SW) ar2033sw | 362 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →