Кухонний ніж BergHOFF Leo Slate 3950344
BergHOFF Leo Slate 3950344 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Slate 3950344
Нож для хлеба Berghoff Slate 20 см 3950344 | 329 грн. |
Ніж хлібний BergHOFF Slate 20 см (3950344) | 329 грн. |
Ніж для хліба BergHOFF Leo Slate 20см 3950344 | 329 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →