Кухонний ніж Tramontina Affilata 23652/108
Фото 3 |
Tramontina Affilata 23652/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Affilata 23652/108
Усі ціни 10 →Ніж для хліба Tramontina Affilata 203мм (23652/108) | 339 грн. |
Нож для хлеба Tramontina Affilata 203мм (23652/108) | 339 грн. |
Нож TRAMONTINA AFFILATA нож д/хлеба 203 мм инд.блистер (23652/108) 23652/1 | 487 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata Bread 203 мм Black (23652/108) 23652/108 | 354 грн. |
TRAMONTINA Affilata 23652/108 | 379 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →