Праска з парогенератором Tefal Pro Express Ultimate II GV 9721
Фото 11 |
Tefal Pro Express Ultimate II GV 9721 |
|
Функція автоматичного налаштування температури підошви і сили пари залежно від обраного типу тканини.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Pro Express Ultimate II GV 9721
Усі ціни 33 →Парогенератор Tefal PRO EXPRESS ULTIMATE GV9721E0 | 10 999 грн. |
Праска з парогенератором Tefal GV9721E0 | 10 999 грн. |
Праска з парогенератором TEFAL Pro Express Ultimate GV9721E0 | 10 999 грн. |
TEFAL GV9721E0 | 10 629 грн. |
Парогенератор Tefal Pro Express Ultimate II GV9721 | 10 343 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →