Праска Tefal Express Steam FV 2838 (FV2838E0)
Tefal Express Steam FV 2838 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Express Steam FV 2838
Усі ціни 16 →Праска Tefal FV2838E0 | 1 999 грн. |
Праска з парою Tefal Express Steam FV2838E0 | 1 575 грн. |
Праска Tefal Express Steam FV2838 | 1 428 грн. |
Праска Tefal FV2838E0 | 1 276 грн. |
Праска TEFAL FV2838E0 | 1 999 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →