Праска Tefal Ultimate Pure FV 9865
Відео 1Фото 6 |
Tefal Ultimate Pure FV 9865 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ultimate Pure FV 9865
Усі ціни 6 →Праска Tefal Ultimate Pure FV9865 | 4 449 грн. |
Праска з парою Tefal Ultimate Pure FV9865 | 4 661 грн. |
Праска Tefal Ultimate Pure FV9865 | 4 576 грн. |
Утюг Tefal Ultimate Pure FV9865 | 5 694 грн. |
Утюг Tefal FV 9865 | 5 103 грн. |
Tefal Ultimate Pure FV 9865 | 7 728 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →