Витяжка Teka DOS 60.2 ATS графіт
Teka DOS 60.2 ATS графіт бежевий графіт |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DOS 60.2 ATS графіт
Teka DOS 60.2 ATS | 19 967 грн. |
Teka DOS 60.2 ATS | 20 454 грн. |
Витяжка купольна Teka DOS 60.2 ATS (113010012) | 20 451 грн. |
Вытяжка купольная Teka DOS 60.2 ATS (113010012) | 20 457 грн. |
Витяжка купольна Teka DOS 60.2 ATS (113010012) | 20 461 грн. |
Модификації Teka DOS 60.2 ATS
Ціни на Teka DOS 60.2 ATS |
---|---|---|---|---|
Teka DOS 60.2 VN бежевий | від 19 967 грн. | 2 пропозиції | ||
Teka DOS 60.2 ATS графіт | від 19 967 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →