Витяжка Teka DVN 74030 BK чорний (112950006)
Фото 7 |
Teka DVN 74030 BK чорний 2022 рікEasy білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DVN 74030 BK чорний
Витяжка Teka DVN 74030 BK S0424790 | 16 177 грн. |
Teka DVN 74030 BK | 15 785 грн. |
Teka DVN 74030 BK | 16 170 грн. |
Витяжка Teka DVN 74030 BK | 16 167 грн. |
Вытяжка Teka DVN 74030 BK | 16 173 грн. |
Модификації Teka DVN 74030 BK
Ціни на Teka DVN 74030 BK |
---|---|---|---|---|
Teka DVN 74030 WH білий | від 18 573 грн. | 2 пропозиції | ||
Teka DVN 74030 BK чорний | від 15 785 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →