від 2 901 грн.вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 332 м³/год, ширина 50 см
від 10 447 грн.електрична, склокераміка, конфорки: індукційні, від 1.2 кВт, до 2.1 кВт, індикатор тепла, захист від дітей
від 12 480 грн.65 л, приготування: від 50 °C, до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 2 скла
від 9 600 грн.20 л, 700 Вт, без гриля, поворотний столик, відкривання бічне (ліворуч), кнопкою, розміри вбудовування: 380x600x325 мм
від 2 811 грн.вбудована (шафа), з висувною панеллю, потік: 332 м³/год, ширина 60 см
від 9 360 грн.електрична, склокераміка (EuroKera), конфорки: Hi-Light, контурна, індикатор тепла, захист від дітей
від 15 000 грн.70 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 2 скла
від 6 108 грн.традиційна (пристінна), купольна, потік: 700 м³/год, ширина 60 см
від 11 644 грн.електрична, склокераміка (EuroKera), конфорки: Hi-Light, контурна, індикатор тепла, захист від дітей
від 13 110 грн.70 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, захист від дітей, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 8 047 грн.традиційна (пристінна), купольна, потік: 700 м³/год, ширина 90 см
від 11 440 грн.електрична, склокераміка, конфорки: Hi-Light, індикатор тепла, захист від дітей
від 12 480 грн.70 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 2 скла, телескопічні напрямні
від 23 920 грн.традиційна (пристінна), Т-подібна (зі склом), потік: 1200 м³/год, ширина 90 см
від 11 534 грн.електрична, склокераміка, конфорки: Hi-Light, індикатор тепла, захист від дітей
від 15 785 грн.традиційна (пристінна), похила, потік: на відведення 425 м³/год, ширина 69.8 см
від 11 065 грн.електрична, склокераміка (Schott Ceran), конфорки: Hi-Light, від 1.2 кВт, до 2.1 кВт, індикатор тепла, захист від дітей
від 18 573 грн.традиційна (пристінна), похила, потік: 485 м³/год, ширина 59.8 см
від 9 600 грн.електрична, склокераміка (Schott Ceran), конфорки: Hi-Light, індикатор тепла, захист від дітей
від 18 573 грн.традиційна (пристінна), похила, потік: на відведення 425 м³/год, ширина 69.8 см