Змішувач Teka MTP 913
Teka MTP 913 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka MTP 913
Усі ціни 6 →Teka Teka MTP 913 (MT plus L) | 2 069 грн. |
Змішувач кухонний Teka MT Plus L (MTP 913) хром 469130210 (469130200) | 2 069 грн. |
Змішувач для кухні Teka MTP 913 (MT Plus L) хром 469130210 469130200 | 2 069 грн. |
Teka MTP 913 (MT Plus L) 469130200 | 2 069 грн. |
Teka EASY MTP 913 46913020S | 4 550 грн. |
Кухонний змішувач Teka MTP 913 (MT Plus L) 469130200 | 2 069 грн. |
Варіанти покриття корпусу:
- арт. 469130210 — хром
- арт. 46913021C — матовий хром
- арт. 46913020A — антрацит
- арт. 46913020S — бежевий
- арт. 46913020T — топаз Бежевий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →