Змішувач Fabiano FKM 31.3
Відео 3Фото 3 |
Fabiano FKM 31.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.3
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.3 Chrome 02 | 3 741 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 31.3 Chrome | 4 211 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Fabiano FKM 31.3 Chrome 02 | 2 160 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 31.3 Chrome 02 (8231.403.0759) | 3 694 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.3 Chrome 02 8231.403.0759 | 2 245 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →