Дриль-шурупокрут Tekhmann TCD-50/i20 BS (849187)
Фото 5 |
Tekhmann TCD-50/i20 BS |
|
Модель TCD-50/i20 BS поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TCD-50/i20 BS
Усі ціни 9 →Шурупокрут акумуляторний Tekhmann TCD-50/i20 BS (849187) | 2 350 грн. |
Шурупокрут акумуляторний Tekhmann TCD-50/i20 BS (без АКБ та ЗП)(849187) (8 | 2 350 грн. |
Шуруповерт Tekhmann TCD-50/i20 BS (без АКБ та ЗП) (849187) | 2 370 грн. |
Шуруповерт Tekhmann TCD-50/i20 BS (без АКБ и ЗУ) (849187) 849187 | 2 347 грн. |
Шуруповерт Tekhmann TCD-50/i20 BS (без АКБ та ЗП) (849187) 849187 | 2 350 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →