Шурупокрут Tekhmann TCD-200/i20 BS (850996)
Відео 1Фото 8 |
Tekhmann TCD-200/i20 BS |
|
Акумуляторний шурупокрут із патроном під біту. Оснащений безщітковим електромотором та тришвидкісним редуктором з металевими шестернями. Перемикаючи режими, можна змінювати швидкість обертання патрона (1000, 1800 або 2700 об/хв), частоту ударів (1400, 2520 або 3780 уд/хв) і момент (80, 120 або 200 Нм). Світлодіод, який знаходиться в нижній частині корпусу шурупокрута Tekhmann TCD-200/i20 BS і спрямований на робочу зону, дозволяє працювати в місцях з нестачею освітлення. До цього електроінструменту підходять 20-вольтові акумуляторні батареї Tekhmann, що мають ємність 2 Агод або 4 Агод, але АКБ та зарядного пристрою в комплекті немає.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Купити Tekhmann TCD-200/i20 BS
Усі ціни 21 →Гвинтоверт акумуляторний Tekhmann TCD-200/i20 BS (850996) | 2 990 грн. |
Винтоверт Tekhmann TCD-200/i20 Bs (850996) | 2 990 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Tekhmann TCD-200/i20 BS (850996) | 2 990 грн. |
Гвинтоверт акумуляторний Tekhmann TCD-200/i20 BS (без АКБ та ЗП) 850996 | 2 990 грн. |
Гвинтоверт акумуляторний Tekhmann TCD-200/i20 BS (без АКБ та ЗП) | 2 990 грн. |