Рюкзак Terra Incognita Discover 55 55 л
Фото 6 |
Terra Incognita Discover 55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Discover 55 55 л
Усі ціни 27 →Рюкзак Terra Incognita Discover 55 (зелений/сірий) | 5 447 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Discover 55 | 5 447 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Discover 55 синій/сірий | 5 447 грн. |
Рюкзак Terra Incognita Discover 55 / помаранчевий/сірий | 5 447 грн. |
Рюкзак туристический Terra Incognita Discover 55 (Green/Grey) | 5 447 грн. |
ще 20 пропозицій
Експлуату 2 роки. У горах часто буває. Матеріал - фуфло, розлазиться і легко промокає. Фурнітура теж нікудишня – замки розходяться. Пластик і спина – норм. Своїх грошей однозначно не варто – хороша ціна для нього 1000-1200 грн максимум. підвісна система матеріал, фурнітура користуюся Terra Incognita Discover 70 місяць і більше рекомендую не купувати |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості рюкзака Terra Incognita Discover 55:
- Верхній клапан можна носити як окремий рюкзак
Модификації Terra Incognita Discover 55
Ціни на Terra Incognita Discover 55 |
---|---|---|---|---|
Terra Incognita Discover 55 55 л | від 5 447 грн. | 27 пропозицій | ||
Terra Incognita Discover 70 70 л | від 5 724 грн. | 54 пропозиції | ||
Terra Incognita Discover 85 85 л | від 5 836 грн. | 42 пропозиції | ||
Terra Incognita Discover 100 100 л | від 6 168 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →