Система защиты от протечек Tervix Pro Line ORC 1"
Tervix Pro Line ORC 1" |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tervix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tervix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tervix Pro Line ORC 1"
202032 3-ходовий кульовий клапан н/з 1" DN25 з електроприводом Tervix Pro | 2 599 грн. |
Триходовий клапан з електроприводом Tervix Pro Line ORC 3-way Н/З 1 DN25 2 | 2 822 грн. |
3-ходовий кульовий клапан н/з 1" DN25 з електроприводом Tervix Pro Line OR | 2 722 грн. |
3-ходовий кульовий клапан н/з 1" DN25 з електроприводом Tervix Pro Line OR | 2 821 грн. |
3-ходовий кульовий клапан нормально-закритий 1" DN25 з електроприводом Ter | 2 947 грн. |
Модификации Tervix Pro Line ORC 1"
Цены на Tervix Pro Line ORC 1" |
---|---|---|---|---|
Tervix Pro Line ORC 1" | от 2 599 грн. | 5 предложений | ||
Tervix Pro Line ORC 1 1/4" | от 3 214 грн. | 7 предложений | ||
Tervix Pro Line ORC 1/2" | от 2 255 грн. | 5 предложений | ||
Tervix Pro Line ORC 3/4" | от 2 558 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →