Система защиты от протечек Tervix Pro Line ORC 1 1/4"
Tervix Pro Line ORC 1 1/4" |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tervix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tervix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tervix Pro Line ORC 1 1/4"
Все цены 7 →201042 2-ходовий кульовий клапан н/з 1 1/4" DN32 з електроприводом Tervix | 3 332 грн. |
Двохходовий кульовий клапан з електроприводом Tervix Pro Line ORC НЗ 1 1/4 | 3 332 грн. |
Tervix Pro Line ORC 2-ходовий кульовий клапан Н/З 1 1/4" DN32 з електропри | 3 214 грн. |
2-ходовий кульовий клапан н/з 1 1/4" DN32 з електроприводом Tervix Pro Lin | 3 331 грн. |
Tervix Tervix Pro Line ORC (нормально закрытый, 230В) (DN32) 201042 | 4 165 грн. |
Клапан 2-ходовий кульовий нормально-закритий 1 1/4" з електроприводом 220В | 3 479 грн. |
2-ходовий кульовий клапан н/з 1 1/4" DN32 з електроприводом Tervix Pro Lin | 3 665 грн. |
Модификации Tervix Pro Line ORC 1 1/4"
Цены на Tervix Pro Line ORC 1 1/4" |
---|---|---|---|---|
Tervix Pro Line ORC 1" | от 2 599 грн. | 5 предложений | ||
Tervix Pro Line ORC 1 1/4" | от 3 214 грн. | 7 предложений | ||
Tervix Pro Line ORC 1/2" | от 2 255 грн. | 5 предложений | ||
Tervix Pro Line ORC 3/4" | от 2 558 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →