Точило для ножів TESCOMA Azza 884550
TESCOMA Azza 884550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Azza 884550
Точило Tescoma AZZA, 20 см 884550 | 939 грн. |
Точило для ножів Tescoma Azza 20 см (884550t) | 939 грн. |
Точило AZZA, 20 см . Tescoma 884550 | 939 грн. |
Мусат 20 см Tescoma Azza (884550) | 939 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →