Точило для ножів TESCOMA Presto 863050
TESCOMA Presto 863050 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Presto 863050
Точила Tescoma PRESTO, 20 см 863050 | 649 грн. |
Точило для ножів Tescoma Presto 20 см (863050t) | 649 грн. |
Мусат PRESTO, 20 см . Tescoma 863050 | 649 грн. |
Мусат Tescoma Presto 20см 863050 | 649 грн. |
Мусат 20 см Tescoma Presto (863050) | 649 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →