Каструля-скороварка TESCOMA Bio Exclusive 701706
Фото 5 |
TESCOMA Bio Exclusive 701706 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Bio Exclusive 701706
Скороварка Tescoma BIO EXCLUSIVE+, 6,0 л 701706 | 6 599 грн. |
Скороварка Tescoma Bio Exclusive+ 6 л (701706t) | 6 599 грн. |
Скороварка BIO EXCLUSIVE+ 6л Tescoma 701706 | 6 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →