Каструля Maestro Classic MR3510-18
Фото 10 |
Maestro Classic MR3510-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR3510-18
Усі ціни 23 →Каструля Maestro 2,0л Ø18см (MR3510-18) | 622 грн. |
Кастрюля Maestro 2,0л Ø18см (MR3510-18) | 612 грн. |
Кастрюля с крышкой Maestro 2 л 3510-18-MR | 668 грн. |
Maestro 3510-18-MR | 621 грн. |
Каструля Maestro MR-3510-18 | 619 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR3510-18
Ціни на Maestro Classic MR3510-18 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR3510-16 | від 506 грн. | 29 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3510-18 | від 595 грн. | 28 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3510-20 | від 626 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro Classic MR3510-24 | від 785 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →