Болгарка Tex-AC TA-01-440
Фото 4 |
Tex-AC TA-01-440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-440
Усі ціни 9 →Кутова шліфмашина 180 мм 2200 Вт 440, TEX.AC TA-01-440 | 3 020 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) ТехАС ТА-01-440 | 2 543 грн. |
Кутова шліфовальна машина Тех.АС TA-01-440 | 2 655 грн. |
Кутова шліфмашина Tex.AC ТА-01-440 (2.2 кВт, 180 мм) TA-01-440 | 3 024 грн. |
Болгарка TexAC ТА-01-440 | 3 024 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →