Вентилятор Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) (CL-F072-PL12SW-A)
Відео 1Фото 13 |
Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
120 мм, чорний140 мм, чорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Підтримка голосового помічника Alexa. В комплекті контролер з можливість об'єднання в пул.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
Усі ціни 23 →Набір вентиляторів Thermaltake Riing Trio 12 RGB Radiator Fan TT Premium E | 2 833 грн. |
Кулер Thermaltake Riing Trio 12 Rgb Радіатор Fan Tt Premium Edition 3-Fan | 2 671 грн. |
Кулер Thermaltake Riing Trio 12 Rgb Radiator Fan Tt Premium Edition 3-Fan | 2 671 грн. |
Набор кулеров Thermaltake Riing Trio 12 RGB Radiator Fan TT Premium Editio | 2 833 грн. |
ThermalTake Riing Trio 12 RGB Radiator Fan TT Premium Edition CL-F072-PL12 | 2 909 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack)
Ціни на Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Riing Trio 12 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) | від 2 671 грн. | 23 пропозиції | ||
Thermaltake Riing Trio 14 RGB TT Premium Black (3-Fan Pack) | від 4 853 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →