Вентилятор ARCTIC BioniX P120 A-RGB 3 Casefans + Controller (ACFAN00156A)
Фото 9 |
ARCTIC BioniX P120 A-RGB 3 Casefans + Controller
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 30 мм
Оберти:до 2300 об/хв
В комплекті перехідник з допомогою якого можна підключити кілька BioniX P120 A-RGB впритул один до одного, не використовуючи дроти. Всі кабелі підключення — модульні.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики BioniX P120 A-RGB 3 Casefans + Controller
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC BioniX P120 A-RGB 3 Casefans + Controller
Усі ціни 24 →Arctic BioniX P120 A-RGB (3-Fan Pack) (ACFAN00156A) Black ACFAN00156A | 3 299 грн. |
Кулер Arctic BioniX P120 A-RGB 3 Casefans + Controller (ACFAN00156A) | 3 266 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P120 A-RGB 3x120mm ARGB (ACFAN00156A) | 3 204 грн. |
Кулер для корпуса Arctic P120 A-RGB 3x120mm ARGB (ACFAN00156A) ACFAN00156A | 2 758 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →