Блок живлення Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-850 (SSR-850PX)
Відео 9Фото 12 |
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-850
Блок живлення Seasonic FOCUS PX-850 Platinum 850W (SSR850PX) | 8 405 грн. |
Seasonic FOCUS PX-850 Platinum 850W (SSR850PX) | 8 610 грн. |
Блок живлення SeaSonic Focus Plus Platinum 850W (SSR-850PX) | 9 743 грн. |
егор
30 жовтня 2021, 12:27
Кабеля PCIe раздельно? #
скажите пожалуйста кабеля PCIe раздельно? В будущем апгрейт с 3060 до дригих карт а у 3060 питание 8 pin а у 3070 8+8 pin
22 листопада 2020, 23:03
Совместимость с Nvidia RTX 3080 #
Добрый день! Подойдёт ли данный блок питания на 850w для работы с видеокартой RTX 3080 и процессоре i7-10700k на водяном (закрытом) охлаждении?
4 червня 2020, 11:24
Питание матери 24 и сам процессор 8+4 #
Добрый день, возможно ли будет запитать мать с процессором 24+8+4 и видюху 6+8pin или 8+8pin?
Подойдет ли блок на 850 под "MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X", Intel i7-10700K и водянку Deepcool CASTLE 280 RGB? Мать планируется Gigabyte Z490 AORUS PRO AX
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Відеоогляди
Модификації Seasonic FOCUS PX
Ціни на Seasonic FOCUS PX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-650 | від 8 159 грн. | 2 пропозиції | ||
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-750 | від 6 560 грн. | 10 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS PX FOCUS PX-850 | від 8 405 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →