Корпус Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition чорний (CA-1I7-00F1WN-03)
Фото 6 |
Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":6 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition чорний
Усі ціни 35 →Корпус Thermaltake View 71 TG ARGB Black (CA-1I7-00F1WN-03) CA-1I7-00F1WN- | 9 729 грн. |
Корпус Thermaltake View 71 Tempered Glass Argb Edition (CA-1I7-00F1WN-03) | 9 228 грн. |
Корпус ThermalTake View 71 TG ARGB Edition (CA-1I7-00F1WN-03) | 10 533 грн. |
ThermalTake View 71 TG ARGB Edition CA-1I7-00F1WN-03 | 10 139 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →