Бойлер Thermex Ceramik 80 V (111 103)
Відео 1Фото 6 |
Thermex Ceramik 80 V |
|
Висока швидкість нагріву води. Склокерамічне покриття бака з антибактеріальним захистом. Нагрівальний елемент TitaniumHeat.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Ceramik 80 V
Усі ціни 57 →Thermex Thermex Ceramik 80 V | 10 139 грн. |
Водонагрівач Thermex Ceramik 80 V | 9 040 грн. |
Thermex Водонагрівач електричний Thermex Ceramik 80 V | 7 973 грн. |
Водонагрівач Thermex Ceramik 80 V | 10 485 грн. |
Водонагрівач Thermex Ceramik 80 V | 10 025 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermex Ceramik 80 V
Ціни на Thermex Ceramik 80 V |
---|---|---|---|---|
Thermex Ceramik 30 V | від 5 333 грн. | 21 пропозиція | ||
Thermex Ceramik 50 V | від 6 434 грн. | 60 пропозицій | ||
Thermex Ceramik 50 H | від 9 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Thermex Ceramik 80 V | від 7 973 грн. | 60 пропозицій | ||
Thermex Ceramik 80 H | від 11 149 грн. | 34 пропозиції | ||
Thermex Ceramik 100 V | від 8 397 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →