Бойлер Thermex ER-100
Відео 7Фото 1 |
Thermex ER-100 100 л150 л |
|
Здатний з легкістю задовольнити потреби в гарячій воді навіть великої родини з маленькими дітьми накопичувальний водонагрівач, який насамперед виділяється збалансованими технічними характеристиками. Як джерело тепла використовується ТЕН, що розвиває потужність 1500 Вт, а вбудований терморегулятор контролює автоматичну підтримку заданого користувачем режиму нагрівання і не допускає перегрівання вмісту вище критичної позначки.
Монтується бойлер Thermex ER-100 на стіні за допомогою надійного кріплення, після чого знизу підводяться труби розведення до відповідних за кольором виводів. Теплоізольований корпус круглого перерізу непогано гармонує з оздобленням ванної кімнати чи санвузла і добре перешкоджає витоку теплової енергії. 100-л бак з трирічною заводською гарантією, що витримує високу робочу температуру і постійний тиск захищений від шкідливих хімічних взаємодій біосклопорцеляновим покриттям внутрішніх стінок і іноді замінним анодом з магнію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Купити Thermex ER-100
Водонагрівач THERMEX HYPER 100 V | 7 654 грн. |
Thermex ER 100 V (combi L) | 9 416 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Thermex ER 100 V (combi R) | 9 239 грн. |
Thermex ER 100 V (combi R) | 9 416 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Thermex ER 100 V (combi L) | 9 239 грн. |
10 4 10 30 |
Защитное устройство Бак проработал 4 года и потек. В гарантии написано 5 лет на бак, но в замене отказали, так как очистку делал сам, а не сервис,которому надо б денег платить и в чем тогда смысл, если баки не качественные? Отдать за 5 лет сумму эквивалентную 90-100% от цены нового? Гарантия через 5 лет закончилась и вы пошли за новым, так как больше 5 лет они не прослужат. У коллеги такой же бак потек через 3 года. Выводы делайте сами користуюся Thermex ER-80 місяць і більше рекомендую не купувати |
нічого хорошого не рекомендую льюдьям купльяти цей водонагрівач я купив рівно чер неділью перестав працьювати індекатор температури, пізніше через пару днів поламався запобіжний клапан,в ітозі через пів року поламався повнісьтью це водонагрівач Thermex якій я купив за 1700гр. користуюся Thermex ER-80 місяць і більше рекомендую не купувати |
Модификації Thermex ER-100
Ціни на Thermex ER-100 |
---|---|---|---|---|
Thermex ER-100 | від 7 654 грн. | 5 пропозицій | ||
Thermex ER-150 | від 11 000 грн. | 1 пропозиція |