Бойлер Thermex ID-50 V Smart
Thermex ID-50 V Smart |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex ID-50 V Smart
Усі ціни 40 →Thermex Thermex ID 50 V (smart) | 10 834 грн. |
Водонагрівач Thermex ID 50 V (smart) | 8 290 грн. |
Водонагрівач Thermex ID 50 V (smart) | 10 834 грн. |
Водонагрівач Thermex ID 50 V (Smart) ID 50 V (Smart) | 9 124 грн. |
Водонагрівач Thermex ID 50 V (smart) | 9 345 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Thermex ID-50 V Smart
Ціни на Thermex ID-50 V Smart |
---|---|---|---|---|
Thermex ID-30 V Smart | від 7 525 грн. | 7 пропозицій | ||
Thermex ID-50 V Smart | від 8 290 грн. | 43 пропозиції | ||
Thermex ID-80 V Smart | від 11 049 грн. | 36 пропозицій | ||
Thermex ID-100 V Smart | від 13 040 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →