Сумка дорожня Thule Crossover 2 Convertible Carry On 41L
Відео 1Фото 30 |
Thule Crossover 2 Convertible Carry On 41L |
|
RFID-кишеня з захистом від сканування банківських карток. Відділення для ноутбука 15.6".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Crossover 2 Convertible Carry On 41L
Усі ціни 6 →Thule - Crossover 2 Convertible Carry On 41L Black TH3204059 | 10 999 грн. |
Сумка-рюкзак Thule Crossover 2 41 л TH 3204059 | 10 999 грн. |
Сумка-рюкзак Thule Crossover 2 Convertible Carry On Forest Night (TH 32040 | 10 999 грн. |
Thule - Crossover 2 Convertible Carry On 41L Forest Night TH3204061 | 10 999 грн. |
Сумка-рюкзак Thule Crossover 2 Convertible Carry On Forest Night TH 320406 | 10 999 грн. |
Сумка-рюкзак Thule Crossover 2 Convertible Carry On Black (TH 3204059) TH | 10 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →