Рюкзак Thule Crossover 2 Backpack 30L 30 л
Відео 6Фото 30 |
Thule Crossover 2 Backpack 30L |
|
Рюкзак оснащений кишенею з захистом від несанкціонованого зчитування даних RFID і кріпленням на ручку валізи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Crossover 2 Backpack 30L 30 л
Усі ціни 23 →Thule - Crossover 2 Backpack 30L Dress Blue TH3203836 | 10 599 грн. |
Рюкзак Thule Crossover 2 Backpack 30L (Black) TH 3203835 962573 | 10 599 грн. |
Thule Crossover 2 30L Dark Blue (C2BP-116) for MacBook Pro 15-16" | 9 540 грн. |
Рюкзак Thule Crossover 2 Backpack 30L (Black) TH 3203835 TH 3203835 | 10 599 грн. |
Thule Рюкзак міський Crossover 2 Backpack 30L Black (TH 3203835) | 10 599 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →