Сковорідка TIROSS TS-1262 24 см
Фото 5 |
TIROSS TS-1262 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIROSS TS-1262 24 см
Усі ціни 11 →Tiross TS-1262 | 651 грн. |
Сковорода антипригарна Tiross TS-1262 з алмазним покриттям 24 см S | 676 грн. |
Сковорода Tiross TS-1262 24cm | 780 грн. |
Сковорода універсальна Tiross TS-1262 24 см | 714 грн. |
Сковорода Tiross TS-1262 24cm | 743 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації TIROSS TS-1262
Ціни на TIROSS TS-1262 |
---|---|---|---|---|
TIROSS TS-1261 20 см | від 372 грн. | 19 пропозицій | ||
TIROSS TS-1262 24 см | від 560 грн. | 17 пропозицій | ||
TIROSS TS-1263 26 см | від 526 грн. | 22 пропозиції | ||
TIROSS TS-1264 28 см | від 582 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →