Струбцина Tolsen 10198 довжина 100 мм
Фото 5 |
Tolsen 10198 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 10198 довжина 100 мм
Струбцина Tolsen зажим пружинный 100 мм (10198) 10198 | 112 грн. |
Струбцина Tolsen затискач пружинний 100 мм (10198) | 157 грн. |
Струбцина пружинна Tolsen, 100мм (10198) | 53 грн. |
Струбцина Tolsen затискач пружинний 100 мм (10198) | 48 грн. |
Модификації Tolsen 10198
Ціни на Tolsen 10198 |
---|---|---|---|---|
Tolsen 10198 довжина 100 мм | від 48 грн. | 4 пропозиції | ||
Tolsen 10199 довжина 150 мм | від 45 грн. | 4 пропозиції | ||
Tolsen 10200 довжина 200 мм | від 64 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →