Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Лещата й струбцини   /   Tolsen

Струбцина Tolsen 10199 довжина 150 мм

Фото - Лещата Tolsen 10199 довжина 150 мм
Фото 5
Tolsen 10199
Тип
струбцина
Конструкція
затискна
Механізм стиснення
пружинний
Особливості конструкції
змінні губки
Матеріал корпуса
пластик
Довжина
150 мм
Офіційний сайт
tolsentools.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.

Купити Tolsen 10199 довжина 150 мм

Струбцина Tolsen, затискач пружинний, пластик, 150мм (10199) UA 10199

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись
54 грн.

Tolsen 10199 — Струбцина, затискач пружинний, пластик, 150мм

Tolsen Струбцина, затискач пружинний, пластик, 150мм
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
59 грн.

Струбцина Tolsen затиск пружинний 150 мм (10199) 10199

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
398 грн.

Динаміка цін на Tolsen 10199 довжина 150 мм

Модификації Tolsen 10199

Ціни на Tolsen 10199
Tolsen 10198 довжина 100 ммвід 39 грн.3 пропозиції
Tolsen 10199 довжина 150 ммвід 54 грн.3 пропозиції
Tolsen 10200 довжина 200 ммвід 69 грн.2 пропозиції