Секатор Master Tool 14-6109
Master Tool 14-6109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6109
Усі ціни 8 →Секатор MASTERTOOL (14-6109) | 257 грн. |
Секатор садовий Mastertool 225 мм (14-6109) | 257 грн. |
Сікатор садовий MASTERTOOL GM 225 мм з металевими ручками, леза Mn65 (14-6 | 257 грн. |
Секатор садовий MASTERTOOL 225 мм з металевими ручками леза Mn65 14-6109 | 261 грн. |
Секатор садовий MASTERTOOL 225 мм з металевими ручками леза Mn65 14-6109 | 357 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →