Біти / торцеві голівки Top Tools 38D142
![]() |
Top Tools 38D142 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Top Tools 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Top Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Top Tools 38D142
Усі ціни 14 →Набір торцевих головок з трещеткой Top Tools 38D142, 3/8 ", 8 предметів | 340 грн. | ![]() |
| 320 грн. | ![]() |
| 340 грн. |
Набір інструментів Top Tools змінних головок торцевих 38D142, 3/8", 8 шт. (38D142) | 340 грн. | ![]() |
| 340 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →