Біти / торцеві голівки TOPTUL GCAD2701
TOPTUL GCAD2701 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAD2701
Набор головок 1/4" Toptul GCAD2701 в кейсе, 27 шт | 1 615 грн. |
Набір головок тоцевих та біт TOPTUL квадрат 1/4" 27шт (GCAD2701) | 1 615 грн. |
Автомобильный набор инструментов TOPTUL 1/4" 27ед. GCAD2701 GCAD2701 | 1 615 грн. |
Набір інструменту 1/4 27од. TOPTUL GCAD2701 | 1 615 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →