Біти / торцеві голівки TOPTUL GADW4502
Відео 3Фото 7 |
TOPTUL GADW4502 |
|
Набір GADW4502 з 12-гранними головками, а GADW4501 з 6-гранними
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GADW4502
Усі ціни 13 →Haбоp бит 1/4" Toptul GADW4502 в кейсе, 45 шт | 1 891 грн. |
Набор инструмента Totul 1/4" 45ед.12PT (GADW4502) | 1 891 грн. |
Набір інструменту Toptul 1/4" 45шт (GADW4502) | 1 891 грн. |
Набір інструментів Toptul 1/4" (12 гр.) 45 од. (GADW4502) | 1 891 грн. |
Набор бит и головок с трещоткой TOPTUL 1/4 41ед. (12-гр.) GADW4502 | 1 891 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →