Змішувач Topaz Corsica-TC 8801-H39
Фото 13 |
Topaz Corsica-TC 8801-H39 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topaz Corsica-TC 8801-H39
Усі ціни 54 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води TOPAZ CORSICA TC-8801-H | 2 905 грн. |
TOPAZ CORSICA TC-8801-H39 | 2 905 грн. |
Змішувач для кухні під осмос Topaz Corsica TC-8801-H39 4032024959 | 2 905 грн. |
Смеситель для кухни под осмос Topaz Corsica TC-8801-H39 | 3 268 грн. |
TOPAZ CORSICA TC-8801-H39 | 2 905 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →