Змішувач MIXXUS Premium Velis 021 MI5928
MIXXUS Premium Velis 021 MI5928 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Velis 021 MI5928
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MIXXUS Premium Velis 02 | 3 339 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM VELIS 021 REFLECTOR BLACK MI5928 | 3 339 грн. |
Кухонний змішувач на дві води MIXXUS PREMIUM VELIS 021 REFLECTOR BLACK (MI | 3 339 грн. |
Кухонний змішувач на дві води Mixxus Premium Velis 021 Reflector Black (MI | 3 339 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM VELIS 021 REFLECTOR BLACK MI5928 | 3 339 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MIXXUS Premium Velis 02 | 3 339 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →