Змішувач Damixa Merkur DX710730000
Фото 7 |
Damixa Merkur DX710730000 |
|
Змішувач із вбудованим каналом для фільтрованої води. При повороті джойстика на 90 ° перемикається на фільтровану воду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Merkur DX710730000
Усі ціни 9 →Damixa Damixa DX710730000 Merkur | 3 645 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води DAMIXA Merkur сатин нер | 3 645 грн. |
Смеситель для кухни Damixa Merkur DX710730000 с каналом для питьевой воды | 3 645 грн. |
Змішувач для кухні з каналом для питної води Damixa DX710730000 Merkur | 3 645 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Damixa Merkur DX710730000 | 3 645 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →