Болторіз TOPEX 01A135 900 мм
TOPEX 01A135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 01A135 900 мм
Усі ціни 23 →Ножиці арматурні Topex (900 мм) (01A135) 01A135 | 2 210 грн. |
Ножиці TOPEX арматурні, 900 мм, арматура до O 16 мм 01A135 | 2 212 грн. |
TOPEX 01A135 | 2 099 грн. |
Ножиці по металу Topex 900 мм, арматура до 16 мм 01A135 | 2 081 грн. |
TOPEX 900 мм, арматура до 16 мм (01A135) | 2 212 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації TOPEX 01A135
Ціни на TOPEX 01A135 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 01A118 450 мм | від 938 грн. | 1 пропозиція | ||
TOPEX 01A124 600 мм | від 1 197 грн. | 3 пропозиції | ||
TOPEX 01A130 750 мм | від 1 427 грн. | 25 пропозицій | ||
TOPEX 01A135 900 мм | від 1 947 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →