Болторіз Yato YT-1848 900 мм
Yato YT-1848 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-1848 900 мм
Болторіз YATO 900мм (YT-1848) | 1 808 грн. |
Болторіз Ручний(Ножиці Арматурні)Тросоріз(Ножиці)Секторні 900 мм YATO YT-1 | 2 287 грн. |
Болторіз YATO 900мм (YT-1848) | 1 808 грн. |
Болторіз 900 мм YATO YT-1848 | 2 102 грн. |
Модификації Yato YT-1848
Ціни на Yato YT-1848 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-1843 300 мм | від 516 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-1844 350 мм | від 604 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-1845 450 мм | від 789 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-1846 600 мм | від 1 021 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-1847 750 мм | від 1 438 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-1848 900 мм | від 1 808 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →