Ножиці по металу TOPEX 01A425 лівий різ
TOPEX 01A425 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 01A425 лівий різ
Усі ціни 17 →Ножиці TOPEX для металу, 250 мм, ліві 01A425 | 417 грн. |
TOPEX 01A425 | 410 грн. |
TOPEX 250 мм (01A425) | 417 грн. |
Ножницы по металлу TOPEX, 250 мм, левые 01A425 | 417 грн. |
Ножиці по металу Topex 250 мм, левые (01A425) 01A425 | 417 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації TOPEX 01A425
Ціни на TOPEX 01A425 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 01A425 лівий різ | від 349 грн. | 18 пропозицій | ||
TOPEX 01A426 правий різ | від 390 грн. | 19 пропозицій | ||
TOPEX 01A427 прямий різ | від 339 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →