Ножівка TOPEX 10A706
TOPEX 10A706 300 мм TPI 9 350 мм TPI 13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 10A706
Усі ціни 24 →Пила TOPEX для навскісникм 350 мм, 13TPI 10A706 | 319 грн. |
TOPEX 350 мм, 13TPI (10A706) | 319 грн. |
Topex Topex 10A706 350 мм, 13TPI (10A706) | 319 грн. |
Пила TOPEX для стуслом 350 мм, 13TPI 10A706 | 319 грн. |
ще 19 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 10A703 — довжина полотна 300 мм, TPI 9
- Модель 10A706 — довжина полотна 350 мм, TPI 13
Модификації TOPEX 10A706
Ціни на TOPEX 10A706 |
---|---|---|---|---|
TOPEX 10A703 | від 245 грн. | 18 пропозицій | ||
TOPEX 10A706 | від 259 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →